tym.jpg

Lektoři

Lenka Minarik
Lenka se věnuje učení jógy od roku 2016. Do vedení svých lekcí a workshopů aplikuje také její znalosti z oboru medicínské fyziky a také z jejího působení ve vědě  Na svém Instagramu  @lenkaminarik už inspirovala státisíce ľidí a u nás v Karmě má své pravidelné workshopy. Lenka Minarik je učitelka jógy se sídlem ve Vídni v Rakousku, která zaměnila úspěšnou vědeckou kariéru za sdílení jógy na plný úvazek. 
Více
Tomáš Bruckner
Od malička miluji pohyb a ve cvičení s vlastním tělem jsem našel svou vášeň a zapálení. Svým přístupem nahlížím na tělo jako celek a proto je pro mě důležité propojení těla i mysli. Ukazuji lidem, co vše jejich tělo dokáže a jak moc je chytré, pokud mu budou více naslouchat. Motivací je pro mě mé včerejší já, baví mě se neustále posouvat, zdokonalovat své znalosti, dovednosti a poté je předávat dál.  
Více
Kateřina Podlešáková
Vždy je možné udělat malý krok směrem k sobě. Může nám v tom pomoci vyvážená strava (áhára), harmonický životní styl (vihára), jógová praxe či relaxační masáže. Ájurvéda je tu pro vaše zdraví. https://www.ajurvedaprozdravi.cz/blog/
Více
Mgr. Julie Růžičková
Své tělo člověk často vnímá jako stroj. Jako něco, co má sloužit a plnit naše vyslovená i tajná přání, co je oddělené od naší mysli. Teprve když se něco „porouchá“, začneme přemýšlet, jak by se to dalo „spravit“ nebo „vyměnit“. Cvičení jógy s prvky fyzioterapie přináší nejen propracovaný systém, jak zajistit, aby byla naše páteř pružná a napřímená, naše klouby stabilní a pohyblivé, dýchání snadné a stabilizační systém aktivní, ale zvyšuje zejména naši schopnost pochopit jazyk, jakým naše tělo mluví. Pomocí cvičení zvyšujeme vnímavost a schopnost porozumět sami sobě.
Více
Mgr. Julie Růžičková (en)
One often perceives one's body as a machine. As something to serve and fulfill our expressed and secret desires, which is separate from our minds. Only when something breaks, do we begin to think about how it can be  fixed. Practicing yoga with elements of physiotherapy not only provides a sophisticated system to ensure that our spine is flexible and upright, our joints stable and mobile, breathing easy and a stabilizing system active, but especially enhances our ability to understand the language our body speaks.
Více
Marta Uhlířová
Marta je lektorkou hlasu a hlasového projevu. Zaměřuje se na své lektorské aktivity pro jednotlivce i pro skupiny  A pro Karmu jsme se domluvili na workshopu, který by měl inspirovat a pomoci všem, kteří se necítí v této oblasti komfortně a sebevědomě.
Více
David Dostál
Více
Karolína Leia
Karolína Leia je zakladatelka projektu Shakti ašrám, ajurvédská terapeutka, průvodkyně žen a budoucí ajurvédská doula. Absolvovala mnoho jógových výcviků v Čechách i v zahraničí, pravidelně jezdí do Indie, má intenzivní tantrický výcvik u Komaly de Armorim (přímá studentka Osha).
Více
Ludmila Lupačová
Józe se věnuji přes 20 let. Hloubka jógy a studium s tím spojené, které nikdy nekončí, mě postupne přivedlo k ajurvédě. Rozhodla jsem se ji intenzivně studovat pod vedením unikátní osobnosti, doktorky Martiny Ziskové. To změnilo muj život tak, že ze zajímavého koníčka se stala ajurvéda hlavní náplní, a tím mě přivedla k individuální terapeutické práci s pacienty.
Více
Mgr. Eva Kovářová
Více
Mgr. Jana Sára Suchá
“Díky pravidelnému cvičení jógy a praxí meditace jsem našla cestu k sobě, k sebehodnotě a rovnováze. Přijďte si zacvičit se mnou Hatha jogu, Yin jogu nebo pobýt na meditaci. Terapie jógou nám pomáhá si uvědomit vlastní energii jako zdroj naší síly a rozvinout tak lásku k tělu i duši. Sáry motto: “Jóga je spojení se s láskou v nás.”
Více
Lucie Huříková
Lucie učí filosofii v naší škole jóge. Vedle neustálého studia hatha jógy Lucie pokračuje i ve studiu bhakti jógy v linii pravých duchovních učitelů pocházejících od samotného Brahmy.    
Více
Piper Parker
Piper Parker comes to the Czech Republic from the USA with multiple certifications and a yoga biography to include Vinyasa, Hot Yoga, Yoga Sculpt, Chakra Intensives, Kundalini, and Kids Yoga trainings. She comes to yoga having spent her childhood in daily Vaganova Russian ballet class, with a strong sense of discipline, posture, and alignment.
Více
Mgr. Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow. „Jóga se pro mě stala životní cestou, duševní očistou a nalezením sebe sama. Je pro mě odpočinkem, terapií a možností, jak lidem ukázat nové vnímání těla a objevit tak skrytou energii. Dávám důraz na správné vedení pohybu a péči o lidi.“
Více
Barbara Haráčová
Více
Mudr. Tereza Kertész
Tereza je žena, matka, kamarádka, lékařka a majitelka studia Yogadream v Hradci Králové. V jejím zaměstnání na poli radioonkologie jí postupně začal chybět celistvý náhled na otázky fyzického i psychického zdraví, proto se rozhodla prohloubit své znalosti nejprve na poli psychoonkologie a poté ájurvédské medicíny, která pro ni vytvořila jakýsi logický spojovací můstek mezi moderní medicínou a jógou.
Více
Mgr. Denisa Koubková
Více
Mudr. Aneta Sládková Králová
Jóga je pro mě pohyb, radost a poznávání sama sebe. Právě to si odnáším z podložky do “běžného” života a to mě baví předávat dál…  Jóga se stala mým nástrojem i při mém zaměstnání rehabilitační lékařky.  Mám moc ráda poweryogu a dynamické styly, ale ze všeho nejvíc mě baví a hřeje, když jóga pomáhá v situacích, kdy člověku není nejlépe. I proto jsme spolu s Hankou Luhanovou založily spolek Malá Jóga, který zajišťuje cvičení jógy dětem s onkologickým onemocněním. Školení lektorů onkojógy pro dospělé vnímám jako další krok. 
Více
Barbora Sojková
Bára is a yogi and an academic. We are so thrilled to have her in this teacher training.
Více
Markéta Matušíková
Markéta miluje pohyb, i když její vášní není zrovna jógoa. Dává přednost spíše dynamičtějším sportům a fitness. Je lektorkou nordic walkingu, indorcyclingu a aquaerobiku. U nás ve Škole jógy se s ní setkáte na přednáškách 1. pomoci. 
Více