10.png

Lektoři

Bc. Veronika Carmanová
Veronika patří mezi přední české lektory. V roce 2011 založila oblíbené studio Karma Yoga, v roce 2013 ho přestěhovala na Vinohrady. Praktikuje od narození své dcery a od roku 2007  jógu učí. Získala status Senior Yoga Teacher (SYT) s Yoga Alliance. Je garantem a hlavním lektorem programu Škola jógy. Dnes prohlubuje svojí praxi v yin józe a úspěšně spojuje profesi klinické akupunktury s cestou jógy.
Více
Mgr. Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow. „Jóga se pro mě stala životní cestou, duševní očistou a nalezením sebe sama. Je pro mě odpočinkem, terapií a možností, jak lidem ukázat nové vnímání těla a objevit tak skrytou energii. Dávám důraz na správné vedení pohybu a péči o lidi.“
Více
Simona Josefová
Simona je zkušená lektorka, která se józe profesionálně věnuje již řadu let a my jsme rádi, že si ji nyní užijeme i v Karmě. Jsem lektorkou a učitelkou jógy, původní profesí porodní asistentka s mnohaletou praxí.Jsem manželkou, maminkou, babičkou.  Nejen z profesního hlediska mě zajímá život ženy. A díky józe, která je mou velkou láskou a která se stala mou profesí, mohu ženy provázet ve všech jejich životních obdobích.
Více
Pavla Látalová
Pro Pavlu je Hatha jóga základem k pochopení těla a nitra své duše. Je jejím prostředkem k udržení zdraví a k sebepoznání. Skrze tělo hledá cesty, jak sobě, tak i druhým, pomoci od bolesti.
Více
Mgr. Denisa Koubková
Denisa je milá a usměvavá bytost, plná pozitivní energie. Působí jako lektorka jógy a zároveň i jako terapeutka. Pro Karmu vede školení Onko jógy, Těhotenské jógy a Seniorské jógy.
Více
Lenka Minarik
Lenka se věnuje učení jógy od roku 2016. Do vedení svých lekcí a workshopů aplikuje také její znalosti z oboru medicínské fyziky a také z jejího působení ve vědě  Na svém Instagramu  @lenkaminarik už inspirovala státisíce ľidí a u nás v Karmě má své pravidelné workshopy. Lenka Minarik je učitelka jógy se sídlem ve Vídni v Rakousku, která zaměnila úspěšnou vědeckou kariéru za sdílení jógy na plný úvazek. 
Více
Mgr. Jana Sára Mei
Sára se praxi jógy věnuje od roku 1998. Prozkoumala její mnohé podoby a hlubiny, které ji přivedly k cestě jógy bez dogmat. Ve své praxi podporuje k vnímání vnitřního prostoru a cítění sebe sama jako hlavního zdroje všech odpovědí. Její motto je : „Máš sebe, a to stačí.“  
Více
Mgr. Julie Růžičková
Júlie je vystudovaná lékařka - fyzioterapeutka, která propadla i józe. Ideální spojení. Svoje dvě vášně se snaží přiblížit i studentům ve Škole jógy a v anglické Škole Vinyása TT.  
Více
Lucie Huříková
Lucie učí filosofii v naší škole jóge. Vedle neustálého studia hatha jógy Lucie pokračuje i ve studiu bhakti jógy v linii pravých duchovních učitelů pocházejících od samotného Brahmy.    
Více
Piper Parker
Piper Parker comes to the Czech Republic from the USA with multiple certifications and a yoga biography to include Vinyasa, Hot Yoga, Yoga Sculpt, Chakra Intensives, Kundalini, and Kids Yoga trainings. She comes to yoga having spent her childhood in daily Vaganova Russian ballet class, with a strong sense of discipline, posture, and alignment.
Více
David Dostál
David is mostly famous for his work and presentation known  under the name "Kořenyjógy" or if we transalte it to english - Roots of Yoga.
Více
Kateřina Podlešáková
Vždy je možné udělat malý krok směrem k sobě. Může nám v tom pomoci vyvážená strava (áhára), harmonický životní styl (vihára), jógová praxe či relaxační masáže. Ájurvéda je tu pro vaše zdraví. https://www.ajurvedaprozdravi.cz/blog/
Více
Ludmila Lupačová
Józe se věnuji přes 20 let. Hloubka jógy a studium s tím spojené, které nikdy nekončí, mě postupne přivedlo k ajurvédě. Rozhodla jsem se ji intenzivně studovat pod vedením unikátní osobnosti, doktorky Martiny Ziskové. To změnilo muj život tak, že ze zajímavého koníčka se stala ajurvéda hlavní náplní, a tím mě přivedla k individuální terapeutické práci s pacienty.
Více
Mgr. Eva Kovářová
Eva učí v naší Škole Karma Yogy Ajurvédu. Jógu vnímá jako vědomou cestu otevírání nových prostorů v těle, kam může znovu-proudit vědomí, život. Může tak expandovat za hranice svých běžných fyzických, mentálních i emočních stereotypů.    
Více
Mudr. Aneta Sládková Králová
Jóga je pro mě pohyb, radost a poznávání sama sebe. Právě to si odnáším z podložky do “běžného” života a to mě baví předávat dál…  Jóga se stala mým nástrojem i při mém zaměstnání rehabilitační lékařky.   
Více
Mudr. Tereza Kertész
Tereza je žena, matka, kamarádka, lékařka a majitelka studia Yogadream v Hradci Králové. V jejím zaměstnání na poli radioonkologie jí postupně začal chybět celistvý náhled na otázky fyzického i psychického zdraví, proto se rozhodla prohloubit své znalosti nejprve na poli psychoonkologie a poté ájurvédské medicíny, která pro ni vytvořila jakýsi logický spojovací můstek mezi moderní medicínou a jógou.
Více