_

Školení Onko jógy

Cena: 5 900 Kč
22. - 24.11. 2024

Chcete se naučit vést lekce ONKO jógy? Chcete se věnovat lidem, kteří mají různá omezení po léčbě nebo operacích? V rámci tohoto kurzu vám přiblížíme problematiku léčby onkologických pacientů a ukážeme možnosti, jak jim pomocí jógy zlepšit jejich psychickou i fyzickou kondici.

PROGRAM ONKO ŠKOLENÍ

Pátek: 16:00 – 21:00 hod.  Mgr. Denisa KOUBKOVÁ

Úvod, seznámení a přednáška emoční aspekty onemocnění a jógová intervence, přednášet bude Mgr. Denisa Koubková. Poví vám o rakovině z pohledu psychosomatického onemocnění  (nemoc jako obrana, stres, duševní příčina), vymezení jógy pro onkologické pacienty, jógová praxe jako podpůrná péče při léčbě (ásany, vnitřní praxe, relaxace). 

Sobota: 8:30 – 16:30 hod. MUDr. Tereza KERTEZS

Celý den se vám bude věnovat MUDR. Tereza Kertezs , jogínka a onkoložka. S Terezou se společně seznámíte se základy onkologické léčby, nahlédnete do komplikované situace onkologických pacientů a budete se učit hledat jednoduché nástroje i na poli ajurvédy, jak se celkově stát silnou a citlivou oporou pro druhé.
 

Neděle: 8.00 - 10.30 Bára HARÁČKOVÁ 10.30 - 15.30 hod. MUDr. Aneta KRÁLOVÁ

Bára Haráčová se s vámi podělí o své vlastní zážitky a jogínské techniky,které jim pomohly překonat onkologický problém.

S Bárou Haráčovou se seznámíte jejím příběhem a se vším důležitým, co jej provázelo. Báry cesta ji  kromě vlastního vnitřního posunu obohatila o spoustu tipů a dobrých rad, jež ji ulehčily a zmírnily obtíže a výzvy, kterým  musí člověk procházející chemoterapií a ozařováním čelit. Často se jedná o významné maličkosti, se kterými se jako zdraví lidé nemusíme vůbec konfrontovat, ovšem člověku procházejícím léčbou mohou život značně ulehčit. Ne nadarmo se období na chemoterapii říká "jiný stav". Bára vás proto se vším, co ví a zná, seznámí, abyste mohli být užitečnými a nápomocnými lektory onkojógy pro ty, kteří to zcela jistě ocení :-)

Přednáška MUDr. Anety Králové, jogínky a rehabilitační lékařky. Rehabilitační aspekt cvičení z pohledu lékařky.

Pro zobrazení se musíte přihlásit.