Katka Janebová

_

Do školy Karma yogy jsem se přihlásila po několika letech vlastní praxe jógy, kdy jsem chtěla proniknout dál, naučit se a pochopit souvislosti. Ani jsem přesně nevěděla, zda chci do budoucna učit, zda na to vůbec mám. Volba padla jasně na Karmu, protože je to moje „domovské“ studio, na lekce chodím opravdu jako domů, cítím se tam díky krásnému prostředí a profesionalitě lektorek moc dobře. 
Bohužel nám do našeho běhu zasáhla první vlna covidu, takže jsme se museli ze dne na den přizpůsobit situaci, přejít na online výuku a řešit věci, na které jsme nebyli připraveni, ale vše se zvládlo s obrovskou dávkou profesionality, empatie a vzájemné soudržnosti. I tato situace mě přesvědčila o tom, že jsem si vybrala správně.

Díky škole jsem se naučila mnoho nového nejen o józe, ale i sama o sobě, potkala fajn lidi a hlavně jsem v sobě našla odvahu učit a předávat své zkušenosti dál. 
Své jógové vzdělání chci i nadále prohlubovat, Karma nabízí zajímavé navazující lekce pro lektory, kterých se postupně účastním.

Otevřela jsem zkrátka dveře, které už nikdy nezavřu 😊