akreditace.jpg

Akreditace

Každý kurz je akreditován dle možností legislativy pod jinou akreditací. Prosím čtěte pozorně. 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

msmt_logotyp_text_cmyk_cz-01.jpg

Yoga
Alliance
Professionals

yoga.jpg

Yoga
Alliance

kisspng-yoga-alliance.png
Akreditace udělená  Ministerstvem školství a  mládeže a tělovýchovy České republiky nás opravňuje k udělovaní akreditačního diplomu, na jehož základě si žadatel může vyřídit živnostenský list a podnikat jako Lektor jógy (OSVČ). Tato akreditace je umožněna pouze pro česky vedený Hatha Jóga Kurz 200 h.  Jóga je  živnost koncesovaná, nikoliv volná. Tudíž i my jako Karma Škola Jógy se zavazujeme dodržení akreditačních podmínek, včetně hodin a náplně. Diplom tedy udělujeme jenom těm studentům, kteří splní všechny podmínky, hodiny a i domácí úkoly a prokážou se svými znalostmi u závěrečných zkoušek. 
Je britská asociace, která registruje akreditované lektory jógy a po splnění přísných akreditačních podmínek uděluje akreditaci k vedení školy jógy. Tuto akreditaci jsme jako Karma Škola Jógy splnili a tak i vy, po splnění školy a závěrečných zkoušek se můžete nechat zapsat u této akreditace. Mezinárodní akreditace dává vašemu diplomu punc a určitě se bude hodit, pokud chcete učit mezinárodně. Nicméně zapsání u této akreditace je zpoplatněno a každý rok je nutno finančně znovu potvrdit svůj status.Stejně tak činíme i my, nebojte.
Americká asociace sdružující lektory a školy jógy, která je asi nejznámější a nejrozšířenější po celém světě. Yoga Alliance akreditovala oba dva naše programy.  Vinyasa škola jógy je akreditovaná pod touto asociací a tudíž její diplom, který u nás získáte bude uznáván mezinárodně, především pak v USA. Nově pak i česká Hatha škola jógy získává tuto akreditaci. Po získání diplomu se musíte u asociace přihlásit a zaplatit registrační poplatek. Upozorňujeme, že  MŠMT  neakredituje kurzy vedené v jiném jazyce než českém. Možností je složení národní zkoušky a tím získání českého diplomu.