ulrych
Termín: 17. 4. 2020
Čas: 18.30 - 21.00 h.
Cena: 690 Kč
Lektor: Petr Ulrych

Vědomé uvolnění a důsledná práce s pozorností jsou klíčem nejen ke kvalitní jógové praxi, ale i ke zdravému a svobodnému životu. Navykli jsme si žít v permanentní tenzi – fyzické i mentální – kterou často už ani nevnímáme. Teprve když se začneme skutečně uvolňovat, všimneme si, kolik napětí a stresu jsme v sobě nosili a jak moc jsme si škodili.

Ve světle prohloubeného uvědomovaní se, nejprve v rovině těla, a pak i v rovině mysli, se rozpouštějí stará schémata, strachy a bolesti. Stále zřetelněji vnímáme kým a čím opravdu jsme, stále jasněji přebíráme vládu nad svým životem a zdravím.

Otevřenost a radostnost, vnitřní klid, příliv energie a zdraví nebo kreativita jsou přirozenými produkty hlubinné relaxace/koncentrace.

Workshop vás vybaví konkrétními nástroji pro vaši soukromou praxi, případně i pro chvíle přetížení, úzkosti nebo stresu v civilním životě.

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM

PŘIHLÁSIT SE PŘES EMAIL