První školení tohoto typu v ČR!

Termín: pátek 5. – neděle 7. dubna 2019

Čas: pátek 16-21 hod.
sobota 8:30-16.30 hod.
neděle 8:30-15:30 hod.

Cena: 4900 Kč při platbě do 15.3. 2019, poté 5900 Kč

Lektoři: Mudr. Aneta Králová, Mudr. Tereza Kertesz, Barbara Haráčová, Stanka Rybčák

Onkologie je problém, který se týká každého z nás. Každý třetí z nás se jednou za život potýká s rakovinou. Pokud se to netýká nás osobně, známe jistě někoho, koho se to týká. A jako lektoři na lekcích bychom měli být připraveni. S tímto kurzem můžete vést i lekce specializované lekce zaměřené na klienty s onkologickým onemocněním, které jsou v léčbě nebo po léčbě, lekce ONKO JÓGY.

V kurzu se dozvíte od jogínky, která je zároveň i rehabilitační lékařka, jak se věnovat lidem, kteří mají různá omezeních těla po operacích a léčbě. Jogínka „onkoložka“ vás provede základy onkologických termínů a také onko psychologie. Jogínky, které si samy situaci prožily jako pacientky, Vám svým empatickým přístupem a osobním poznáním sdělí, co funguje nejlépe, jak a proč. Dotkneme se také ayurvédské stravy pro nemocné a bude zde samozřejmě spousta dechových cvičení, jemných jógových pohybů a vizualizací, tak aby jste uměli takovouto terapeutickou hodinu sami poskládat.
(změna programu vyhrazena)

Naše nadace Karma Srdcem bude vybírat 10 lektorů z různých koutů ČR a bude jim proplácet 1x týdně vedenou lekci onko jógy. Podmínkou kvalifikace je právě tento kurz.

Prosíme zájemce, aby případné dotazy posílali na Veronika@karmayoga.cz.

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM

PŘIHLÁSIT SE PŘES EMAIL